b-fit 52 kentte 220 merkezle Türkiye’nin en büyük spor zinciri ve 700 binden fazla kadın üyemizle de en büyük kadın platformlarından biriyiz, gururluyuz!

b-Fit tüm ziyaretçilerimizi onaylı seanslarına bekliyor.

Eğitmenlerimiz eşliğinde spor ve eğlenceye var mısınız?

 

Türkiye’nin kadınlara özel en büyük spor ve yaşam merkezleri zincirinde her gün binlerce kadın spor yapıyor!

Sosyal girişimcilik kavramının Türkiye’deki ilk ve en başarılı örneklerinden biri olarak, 2006 yılında sadece kadın girişimcilere Franchise veren bir model şeklinde kurulan b-fit, bugün yüzbinlerce kadına kaliteli bir yaşam için spor yaptırıyor, meslek sahibi yapıyor.

b-fit ile kadınlar; zayıflıyor, duruş bozukluklarını düzeltiyor, nefes tekniklerini geliştiriyor, kaslarını forma sokuyor, esneklik ve denge kazanıyorlar. Katıldıkları etkinliklerle topluma artı değer sağlamanın hazzını yaşıyor, yeni dostlar ediniyor, sosyalleşiyorlar…

b-fit’i diğer spor salonlarından ayıran bir diğer özellik ise tüm egzersizlerin eğitmenlerle/antrenörlerle birlikte yapılıyor olmasıdır. Antrenör eşliğinde sadece zayıflama kaygısıyla sporun yapılmaması gerektiğini anlatılmakta ve böylece bir spor kültürü inşa edilmektedir.

 

b-fit Onaylı Uygulamalı Seanslar

Fit Jump Seansları

Sıkı bir kardiyo egzersize hazır mısınız? Bir yandan müziğin ritmine kendinizi bırakırken diğer yandan tempoya uymak için çalışacağınız bu seansta artan nabzınız ve eforunuzla yağ yakımınız gittikçe hızlanacak.

8 Mart 2020 Pazar günü  14:00-15:00 saatleri arasında seminer programımızda Fiziksel Aktivite : Sağlıklı Yaşamın Bir Parçası  bölümünde  b-fit işletmecisi ve milli kareteci olan Çağla Abanoz tüm ziyaretçilerimizle deneyimlerini paylaşacak.

 

Çağla ABANOZ: Fitness Antrenörü, Jimnastik Federasyonu, Fitnessturk ve His Federasyonu onaylı pilates, hamile pilatesi ve spor anatomisi antrenörü ve eğitmeni olarak eğitimlerini tamamlamış aynı zamanda Kocaeli Üniversitesi Gıda Teknolojisi Mezunu ve Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik öğrencisidir.